Шаблоны Joomla 3.5


UA

Понеділок, 14 вересня 2020 12:18

Курсанти-першокурсники змагалися у конкурсі строю і пісні

Written by
Rate this item
(0 votes)

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» традиційно відбувся конкурс-огляд строю і пісні. Змагалися навчальні групи курсантів першого курсу факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. За перемогу у конкурсі боролися 13 команд.

1

Крім рівня підготовки та виконання стройової пісні, судді змагань оцінювали зовнішній вигляд, взаємопідтримку та командний дух. Також звертали увагу на дії командира та його керування строєм.

2

До складу журі увійшли: керівник табірного збору Юрій Яремчук, начальник відділу організації служби Михайло Кухта, працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки Ігор Тучапець та Микола Алембець.

Цього дня курсанти демонстрували свою майстерність, змагальницький дух та дивували членів журі оригінальним виконанням пісень. Відтак, конкурс пройшов на одному диханні, а всі учасники отримали море позитивних емоцій.

6

У підсумку впевнену перемогу вибороли хлопці з 1-ї групи факультету №3. Друге місце посіла команда 1-ї групи факультету №2. Бронзу отримали представники 1-ї групи факультету №1.

7

Нагородження переможців конкурсу відбудеться вже завтра під час урочистостей з нагоди закриття табірного збору та початку нового навчального року.

Read 334 times