UA

Понеділок, 14 вересня 2020 12:18

Курсанти-першокурсники змагалися у конкурсі строю і пісні

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» традиційно відбувся конкурс-огляд строю і пісні. Змагалися навчальні групи курсантів першого курсу факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. За перемогу у конкурсі боролися 13 команд.

Крім рівня підготовки та виконання стройової пісні, судді змагань оцінювали зовнішній вигляд, взаємопідтримку та командний дух. Також звертали увагу на дії командира та його керування строєм.

До складу журі увійшли: керівник табірного збору Юрій Яремчук, начальник відділу організації служби Михайло Кухта, працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки Ігор Тучапець та Микола Алембець.

Цього дня курсанти демонстрували свою майстерність, змагальницький дух та дивували членів журі оригінальним виконанням пісень. Відтак, конкурс пройшов на одному диханні, а всі учасники отримали море позитивних емоцій.

У підсумку впевнену перемогу вибороли хлопці з 1-ї групи факультету №3. Друге місце посіла команда 1-ї групи факультету №2. Бронзу отримали представники 1-ї групи факультету №1.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться вже завтра під час урочистостей з нагоди закриття табірного збору та початку нового навчального року.