Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 09 вересня 2020 15:18

Курсанти спробували себе у ролі оператора служби «102»

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Навчальному ситуаційному центрі відбулось заняття для курсантів 2-го курсу факультету №1. Вихованці вишу мали змогу відпрацювати навички взаємодії різних служб та спробувати себе у ролі оператора, диспетчера та патрульного.

1

 

Завідувач кафедри інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів факультету № 2 Володимир Сеник розповів, як правильно приймати звернення громадян та надавати їм допомогу. Він наголосив, що служба «102» – це первинна ланка реагування на подію, тож від оператора залежить чимало.

Володимир Сеник детально пояснив курсантам, як працює служба «102». Він зазначив: «Коли людина звертається за допомогою, першочерговим завданням оператора є внесення інформації до електронної картки. Після цього вона автоматично надходить до диспетчера. Далі він надсилає повідомлення наряду поліції, що оперативно виїжджає на місце події».

5

Цього дня курсанти мали можливість спробувати себе у ролі оператора служби «102», диспетчера та патрульного поліцейського. Вихованці вишу відпрацьовували різні фабули, вчилися правильно заповнювати електронну картку та спілкуватися з громадянами.

Безумовно, такі заняття дозволяють краще зрозуміти тонкощі професії та в майбутньому бути максимально готовими працювати у різних підрозділах Національної поліції.

 

Read 169 times