UA

Середа, 09 вересня 2020 15:18

Курсанти спробували себе у ролі оператора служби «102»

У Навчальному ситуаційному центрі відбулось заняття для курсантів 2-го курсу факультету №1. Вихованці вишу мали змогу відпрацювати навички взаємодії різних служб та спробувати себе у ролі оператора, диспетчера та патрульного.

Завідувач кафедри інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів факультету № 2 Володимир Сеник розповів, як правильно приймати звернення громадян та надавати їм допомогу. Він наголосив, що служба «102» – це первинна ланка реагування на подію, тож від оператора залежить чимало.

Володимир Сеник детально пояснив курсантам, як працює служба «102». Він зазначив: «Коли людина звертається за допомогою, першочерговим завданням оператора є внесення інформації до електронної картки. Після цього вона автоматично надходить до диспетчера. Далі він надсилає повідомлення наряду поліції, що оперативно виїжджає на місце події».

Цього дня курсанти мали можливість спробувати себе у ролі оператора служби «102», диспетчера та патрульного поліцейського. Вихованці вишу відпрацьовували різні фабули, вчилися правильно заповнювати електронну картку та спілкуватися з громадянами.

Безумовно, такі заняття дозволяють краще зрозуміти тонкощі професії та в майбутньому бути максимально готовими працювати у різних підрозділах Національної поліції.