UA

Середа, 09 вересня 2020 10:33

«Добро робиться таємно. Але бувають обставини, які змушують кричати про біду, щоби почули інші», – Юлія Качанівська

Сьогодні ми розповімо вам про паліативне відділення Журавнівської міської лікарні. В ньому проживають 27 людей похилого віку, половина з яких - прикуті до ліжка. Багато хто вже давно не має сім’ї, є й ті, які доживають свого віку. Через брак коштів старенькі не мають змоги про себе потурбуватися, тому про них піклуються медики.

До цієї лікарні завітали представники Львівського державного університету внутрішніх справ. У стінах відділення їх привітно зустрів головний лікар Ярослав Овсянецький. Він розповів гостям, що ремонт у лікарні востаннє робили ще 15 років тому. Саме приміщення старе. Медикам не вистачає ні масок, ні рукавиць.

«Важко працювати за ті мізерні кошти, які виділяє держава, – ділиться лікар. – Наша установа функціонує лише завдяки небайдужим людям. Самі ж медики отримують невелику зарплату, при тому що виконують багато різної важкої роботи».

Зараз у лікарні є велика потреба у речах першої необхідності. Відтак, провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Юлія Качанівська, провідний фахівець відділення роботи з постійний складом Ярина Тогаєва та курсанти 2-го курсу факультету №2 ЛьвДУВС привезли літнім людям продукти харчування та засоби гігієни.

«Багато хто вважає, що добро робиться таємно. Але бувають обставини, які змушують кричати про біду, обставини, через які потрібно афішувати те, що зроблено, щоб інші почули, – вважає Юлія Качанівська. – Ми самостійно не можемо надати суттєву допомогу потребуючим, оскільки обмежені фінансово».

Юлія закликає кожного, хто має можливість, долучитись до допомоги. «Адже великі справи легше робити разом!», – переконана вона.