Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 09 вересня 2020 10:33

«Добро робиться таємно. Але бувають обставини, які змушують кричати про біду, щоби почули інші», – Юлія Качанівська

Written by
Rate this item
(0 votes)

Сьогодні ми розповімо вам про паліативне відділення Журавнівської міської лікарні. В ньому проживають 27 людей похилого віку, половина з яких - прикуті до ліжка. Багато хто вже давно не має сім’ї, є й ті, які доживають свого віку. Через брак коштів старенькі не мають змоги про себе потурбуватися, тому про них піклуються медики.

1

До цієї лікарні завітали представники Львівського державного університету внутрішніх справ. У стінах відділення їх привітно зустрів головний лікар Ярослав Овсянецький. Він розповів гостям, що ремонт у лікарні востаннє робили ще 15 років тому. Саме приміщення старе. Медикам не вистачає ні масок, ні рукавиць.

«Важко працювати за ті мізерні кошти, які виділяє держава, – ділиться лікар. – Наша установа функціонує лише завдяки небайдужим людям. Самі ж медики отримують невелику зарплату, при тому що виконують багато різної важкої роботи».

Зараз у лікарні є велика потреба у речах першої необхідності. Відтак, провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Юлія Качанівська, провідний фахівець відділення роботи з постійний складом Ярина Тогаєва та курсанти 2-го курсу факультету №2 ЛьвДУВС привезли літнім людям продукти харчування та засоби гігієни.

2

«Багато хто вважає, що добро робиться таємно. Але бувають обставини, які змушують кричати про біду, обставини, через які потрібно афішувати те, що зроблено, щоб інші почули, – вважає Юлія Качанівська. – Ми самостійно не можемо надати суттєву допомогу потребуючим, оскільки обмежені фінансово».

Юлія закликає кожного, хто має можливість, долучитись до допомоги. «Адже великі справи легше робити разом!», – переконана вона.

 

Read 197 times