UA

Вівторок, 08 вересня 2020 17:23

Львівські патрульні розповіли курсантам про особливості своєї роботи

(1 Vote)

«Патрульні завжди першими прибувають на виклики», – розпочали свою розповідь інспектори відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львівщини Марія Грамак, Василь Демчина та Олег Мельник. Сьогодні вони завітали до ЛьвДУВС, аби ознайомити курсантів із особливостями своєї роботи та розповісти, з якими труднощами стикаються патрульні під час служби.

«Ви повинні досконало знати законодавство, – звернулася до вихованців вишу Марія Грамак. – Навіть, якщо вас розбудять о шостій ранку та про щось запитають, ви не маєте вагатися ані секунди. Під час служби часто виникають ситуації, коли потрібно грамотно та швидко кваліфікувати правопорушення. Тоді на допомогу приходять ваші знання. Поки ви навчаєтеся в університеті, слід закласти міцне теоретичне підґрунтя, щоби на практиці вам все давалося легше».

Інспекторка зазначила, що під час служби патрульним доводиться найчастіше оформляти матеріали дорожньо-транспортних пригод, забезпечувати публічний порядок та безпеку, а також виїжджати на виклики, що надходять на лінію «102» від громадян.

Олег Мельник пояснив курсантам різницю між адміністративними та кримінальними правопорушенням.

Звертаючись до курсантів, він наголосив, що під час служби слід завжди дбати про особисту безпеку.

«Під час навчання в університеті зосередьте свою увагу на дисципліні «Домедична допомога», – порадив поліцейський. – Вона є для вас однією з найважливіших. Адже ваші знання та навички можуть врятувати не одне життя. Пам’ятайте, що під час служби ви не раз стикнетеся із ситуаціями, де будуть постраждалі».

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю розповіли вихованцям вишу, що в структуру патрульної поліції входять піші екіпажі, вело-, мото-, автопатрулі, а також група тактичного реагування ТОР.

Василь Демчина поділився з курсантами власним досвідом роботи у велопатрулі.

«Поліцейський на велосипеді несе службу в центральній частині міста та в парках, – зазначив він. – Кожного дня заступають по три або чотири екіпажі. Їхнє завдання полягає у виявлені адміністративних правопорушень, до прикладу, розпиття алкогольних напоїв та куріння у громадських місцях, порушення Правил дорожнього руху».

«Якщо в майбутньому захочете піти у велопатруль, запам’ятайте, що ви - обличчя міста, – наголосив Василь Демчина. – Адже дуже часто туристи запитують в нас, як пройти до Високого замку або ж до якогось музею. Відтак, потрібно дуже добре орієнтуватися на місцевості. Оскільки Львів – туристичне місто, не завадить і знання іноземної мови».

Наостанок гості розповіли про важливість так званих бодікамер, які є запорукою безпеки кожного поліцейського.