UA

Вівторок, 08 вересня 2020 14:26

«Університет відкрив для мене безліч можливостей», - учасниця проєкту «Мій ЛьвДУВС» Марія Занько

(1 Vote)

Як втілити у життя не одну, а одразу три мрії, – знає наша випускниця Марія Занько. Дівчина довела, що навіть найскладніші перешкоди можна здолати, якщо вірити у свої сили та не боятися зробити перший крок.

Цьогоріч Марія успішно завершила навчання у ЛьвДУВС та отримала дипломи бакалавра одразу за трьома спеціальностями. До того ж, два із них – з відзнакою.

У чому ж секрет таких непересічних досягнень та як з’явилася ідея поєднати професії правника, психолога та фінансиста, - ми поцікавилися у нашої випускниці та попросили її розповісти свою історію.

Кілька років тому Марія обрала для себе складний, але надзвичайно цікавий фах. Дівчина понад усе мріяла служити у поліції та стати першим правоохоронцем у родині.

«Усі переконували, що буде важко. Але це ще більше підштовхнуло мене до вибору такої професії», - зізнається Марія.

(фото з архіву ЛьвДУВС)

Пройшовши вступні випробування, дівчина стала курсанткою факультету №1 ЛьвДУВС. Проте згодом зрозуміла, що не хоче обмежуватися лише однією спеціальністю. А, головне, - має достатньо сили та наполегливості, аби опанувати ще дві професії - психолога та фінансового аналітика.

«Поєднувати навчання за трьома напрямками було складно, але, водночас, дуже цікаво. Безмежно вдячна рідному університету за те, що відкрив для мене безліч можливостей», - каже Марія.

(фото з архіву ЛьвДУВС)

«Я була впевнена, що й інші професії мені знадобляться. І це додавало сили у найважчі миті. Переконана, що слідчий повинен бути добрим психологом та вміти знайти спільну мову з людьми. Мене також завжди цікавили кримінальні правопорушення, пов’язані із фінансовою діяльністю. Тому й вирішила здобути більше знань у цій сфері», - розповідає дівчина.

Марія Занько – одна із найуспішніших цьогорічних випускниць. У січні 2020-го вона отримала іменну премію імені В’ячеслава Чорновола, була активною учасницею Львівського форуму кримінальної юстиції, долучалася до роботи наукового товариства. За відмінне навчання дівчина одержала перші офіцерські погони старшого лейтенанта поліції.

(фото з архіву ЛьвДУВС)

Як кажуть, талановита людина – талановита в усьому. Не зважаючи на інтенсивний графік навчання, Марія завжди знаходила час для творчості. Дівчина обожнює співати, а ще - пише вірші. «Дуже хочу видати збірку поезій, адже у нотатках назбиралося вже більше сотні творів», – розповідає випускниця.

(фото з архіву ЛьвДУВС)

Зараз Марія Занько працює слідчим Яворівського відділу поліції. Втім, зізнається, що вже сумує за рідним вишем, тож у найближчих планах – продовжити навчання у магістратурі.

«Університет зміцнив у мені твердість і розсудливість у прийнятті рішень, навчив долати перешкоди та допоміг втілити у життя заповітні мрії», - додала на завершення випускниця.