UA

20 листопада у ЛьвДУВС відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)»

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської наукової конференції здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)». Захід відбудеться 20 листопада у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Секції роботи конференції:

• державно-правова;
  • адміністративно-правова;
  • кримінально-правова;
  • цивільно-правова;
  • господарсько-правова;
  • суспільні науки (економіка, психологія, філософія, мовознавство та ін.).

До участі у роботі конференції запрошуються здобувачі освітніх та освітньо-наукових ступенів (курсанти, студенти, магістранти, аспіранти, ад’юнкти) закладів вищої освіти.

Заявку на участь у конференції, тези доповідей і рецензію наукового керівника просимо надіслати до 9 жовтня на адресу  університету  (вул. Городоцька, 26, м. Львів, 79007) та електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) з поміткою «на конференцію 20.11.2020».

Додаткову інформацію та заявку на участь можете знайти за посиланням.