UA

29 жовтня відбудеться науково-практичний семінар «Фінансова безпека: макро- та мікроекономічні аспекти управління»

Запрошуємо до участі в роботі науково-практичного семінару «Фінансова безпека: макро- та мікроекономічні аспекти управління», який відбудеться 29 жовтня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи науково-практичного семінару:

1. Макроекономічні аспекти фінансової безпеки України.

2. Складові фінансової безпеки: проблеми забезпечення в Україні.

3. Фінансова безпека підприємства: інституціональні та функціональні аспекти управління.

4. Вплив тіньової економіки на фінансову безпеку країни.

5. Стратегічні напрями зміцнення фінансової безпеки: макро- та мікроекономічний аспект.

6. Формування ресурсного забезпечення та оцінювання результативності управління фінансовою безпекою: макро- та мікроекономічний аспекти.

До участі у роботі науково-практичного семінару запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Семінар буде проходити на факультеті управління та економічної безпеки ЛьвДУВС за адресою: м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1.

Для участі у роботі науково-практичного семінару необхідно до 10 жовтня надіслати на електронну адресу організаторів (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):

1) заявку за наданою формою;

2) текст тез доповіді, оформлений за вказаними вимогами.

Організаційний внесок для учасників науково-практичного семінару – 150 грн.

Реквізити для оплати будуть надіслані учасникам електронною поштою у листі-підтвердженні про отримання і прийняття матеріалів.

Заявку на участь та додаткову інформацію можете знайти за посиланням.