UA

23 жовтня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві»

Факультет психології Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві». Захід відбудеться 23 жовтня за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок о 10.00 год.

Напрями роботи конференції:
1) теоретико-прикладні основи дослідження психічного здоров’я особистості;
2) критерії та показники психічного здоров’я особистості;
3) проблеми формування, адаптації, збереження та зміцнення психічного здоров’я особистості в онтогенезі;
4) психічне здоров’я і професійна діяльність особистості;
5) психічне здоров’я особистості як складова національної безпеки держави;
6) здоров’язберігаючі технології як запорука збереження психічного здоров’я особистості;
7) вплив суспільних трансформацій на психічне здоров’я особистості;
8) психічне здоров’я дітей у складних життєвих обставинах.

Для участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, здобувачі вищої освіти, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявку на участь у науково-практичному заході, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) просимо до 15 вересня подати на кафедру психології діяльності в особливих умовах факультету психології за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 1 або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. завідувачеві кафедри психології діяльності в особливих умовах Бамбурак Наталії Михайлівні, м.т.: (097)2397630.

Заявку на участь та додаткову інформацію можете знайти за посиланням.