25 вересня у ЛьвДУВС відбудеться науково-практичний семінар «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти»

Запрошуємо до участі у засіданні науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти». Захід відбудеться 25 вересня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи науково-практичного заходу:
1) кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії незаконному обігу наркотичних і психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
2) кримінальне процесуальне та криміналістичне забезпечення протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
3) профілактика наркоманії адміні-стративно-правовими засобами;
4) проблеми взаємодії суб’єктів системи профілактики наркоманії;
5) міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
6) інформаційне забезпечення правоохоронних і правозахисних органів щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів.
До участі у роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, аспіранти, ад’юнкти та здобувачі вищої освіти.

Заявки для участі слід надсилати до 14 вересня 2020 року:
• Йосифовичу Данилу Ігоровичу, завідувачеві кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, к.юрид.н., доцентові, полковнику поліції - на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
• Баб’яку Андрію Васильовичу, завідувачеві кафедри оперативно-розшукової діяльності к.юрид.н., доцентові, полковнику поліції - на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаткову інформацію та заявку на участь можете знайти за посиланням.