Вівторок, 21 липня 2020 13:46

Учасники проєкту «Мій ЛьвДУВС» продовжують ділитися спогадами про роки навчання у виші

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» своїми враженнями про навчання у рідному університеті поділиться випускник факультету №3 Артур Гуцало.

«Після закінчення школи перед кожним одинадцятикласником постає чимало запитань. «Що далі?», «Як себе зреалізувати?», «Як не помилитися у виборі життєвого шляху?»… Дехто намагається втілити амбіції батьків, хтось вступає до університету лише тому, що це престижно. Та для мене навчатися у ЛьвДУВС та стати поліцейським - було найголовнішою мрією», - зізнається Артур.

Юнак переконає, що у рідному виші він отримав багато знань та практичних навиків, які згодом зміг успішно застосувати у роботі.

«Викладачі часто запрошували на заняття практиків, організовували ознайомчі екскурсії, під час яких мали можливість дізнатися більше про роботу поліції», - ділиться враженнями випускник.

А ще у виші було чимало можливостей для реалізації у науці, творчості та спорті.

У 2017 році Артур отримав диплом про вищу освіту та лейтенантські погони й продовжив службу у поліції Львівської області. Зараз він працює старшим інспектором відділу масових та охоронюваних заходів Управління превентивної діяльності.

«Завжди з теплом згадую роки навчання у ЛьвДУВС, своїх однокурсників та викладачів. Університет навчив нас цінувати один одного та бути справжніми офіцерами», - підсумував випускник.