П'ятниця, 17 липня 2020 09:55

Студентів та аспірантів запрошують до участі у конкурсі Scholarship: переможець отримає грант на навчання

Scholarship - це соціальна програма, учасники якої мають можливість отримати фінансову допомогу на навчання.

«Метою цієї програми є заохочення школярів, студентів та аспірантів до вивчення нових тем, стимулювання до розвитку та проведення досліджень. Переможець конкурсу отримає грант на оплату навчання в університеті», - розповідають організатори програми.

Стати учасником конкурсу можуть:
- випускники 9-х та 11-х класів;
- студенти, незалежно від курсу навчання;
- аспіранти.

Аби взяти участь у конкурсі, учаснику потрібно написати статтю на тему щодо розробки або просування сайтів. Робота повинна бути унікальною та дослідницькою.

Якщо цікаво, тоді:
1. Обирай тему
2. Роби дослідження
3. Описуй результати

В темі листа потрібно вказати своє прізвище та ініціали. В тілі листа написати дані про себе:
• ПІБ
• місто
• назву навчального закладу
• курс/клас
• контактний номер телефону.

Прийом робіт триває щороку з 01 вересня по 30 червня. Оголошення результатів конкурсу - 15 липня.

Детальніше про умови проведення конкурсу можна дізнатися за посиланням.