Четвер, 16 липня 2020 16:16

«Бути офіцером поліції – почесно та дуже відповідально», - випускниця ЛьвДУВС Ірина Яслик-Яськів

«Роки навчання у виші – найяскравіший період у житті, адже відкриваєш для себе нові горизонти незвіданої досі професії, знайомишся з багатьма прекрасними людьми, які стають твоїми викладачами, друзями та колегами», - переконана випускниця факультету №3 ЛьвДУВС Ірина Яслик-Яськів.

У дівчини ніколи не було сумніву щодо вибору майбутнього фаху, адже завжди прагнула працювати у поліції та дбати про безпеку громадян. Тому після закінчення школи Ірина вступила до Львівського державного університету внутрішніх справ.

«Навчання у ЛьвДУВС не обмежувалось лише підготовкою до практичних занять та семінарів, - пригадує випускниця. – Для активної молоді тут чимало можливостей: участь у творчих конкурсах, різноманітних гуртках, наукових конференціях як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів».

Курсантське життя було насиченим та цікавим, тож роки навчання минули з неймовірною швидкістю.

Отримавши свої перші лейтенантські погони, дівчина розпочала працювати у Стрийському відділі поліції.

«Моя робота потребує надзвичайної уважності та ретельності, адже пов’язана з розглядом справ про адміністративні правопорушення», - розповідає випускниця. Втім, за словами Ірини, у професійній діяльності їй неабияк допомагають знання, уміння та практичні навички, здобуті у стінах alma mater.

«Бути офіцером поліції – почесно та дуже відповідально», - наголошує випускниця. І додає, що жодної миті не пожалкувала, що обрала для себе саме цей шлях.