Вівторок, 14 липня 2020 14:17

Випускник ЛьвДУВС Роман Мних – срібний призер Чемпіонату світу з гирьового спорту

Випускник Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Мних досягнув чималих вершин у гирьовому спорті. У скарбничці талановитого юнака – «золото» Чемпіонату України, «срібло» Чемпіонату Європи та світу.

А розпочалося все у стінах рідного вишу, де хлопець уперше спробував сили у піднятті гирі.

«Мене помітив старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Микола Костовський та запросив у секцію гирьового спорту», - пригадує Роман.

Юнак почав наполегливо тренуватися і вже невдовзі став одним із кращих гирьовиків університету.

Згодом тренером хлопця став Михайло Домінюк - майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС.

«Мій шлях до спортивного Олімпу був не з легких. Доводилось поєднувати навчання та інтенсивні тренування. Але бажання досягти успіху додавало сил та допомагало долати всі труднощі», - зізнається Роман.

У 2016-му талановитий юнак виконав норматив кандидата у майстри спорту. Цей рік видався особливо вдалим у спортивній кар’єрі Романа, адже саме тоді він став переможцем Чемпіонату України та виборов почесне право представляти нашу державу на Чемпіонаті Європи.

Завершивши навчання у ЛьвДУВС, юнак продовжив свою спортивну кар’єру. Через декілька років Роман Мних став срібним призером Чемпіонату світу, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, неодноразово перемагав на фестивалі Arnold Classic в США.

Університетське захоплення гирьовим спортом стало для Романа справою життя. Нині він не лише продовжує тренуватися сам, але й активно долучається до виховання молодого покоління гирьовиків.

«ЛьвДУВС допоміг мені стати тим, ким я є, - підсумовує Роман Мних. - Завжди із теплом згадую роки навчання у виші та з нетерпінням чекаю зустрічі випускників».