Понеділок, 13 липня 2020 15:02

«Досі згадую із трепетом момент, коли отримала перші офіцерські погони», - випускниця ЛьвДУВС Іванна Гринюк

Своїми спогадами про неповторні курсантські роки поділилася випускниця факультету №3 ЛьвДУВС Іванна Гринюк.

Дівчина ще у дитинстві твердо вирішила, що стане правоохоронцем як батько, яким безмірно захоплювалася й намагалася в усьому наслідувати. «Я одразу ж, без вагань, визначилася із вишем. Знала, що вступатиму саме у ЛьвДУВС», - розповідає Іванна.

Шлях до омріяної професії був доволі непростим. Аби досягти мети, довелося наполегливо й щоденно працювати. Ще у школі Іванна почала посилено готуватися до вступних випробувань. «Як би важко не було – не можна втрачати віру у власні сили», - переконує дівчина.

У 2014 році Іванна успішно подолала всі випробування та стала курсанткою ЛьвДУВС. «Цей момент назавжди закарбувався у моїй пам’яті! – пригадує вона. – Моїй радості не було меж, адже здійснилася мрія мого дитинства!».

Роки навчання були насиченими та дійсно неповторними, - ділиться враженнями Іванна. Втім, найбільш хвилюючим був момент, коли отримала перші офіцерські погони. «Досі згадую цю мить із трепетом!», - говорить випускниця.

Іванна переконує, що завжди була впевнена у своєму виборі життєвого шляху. Зараз дівчина працює в ювенальній превенції поліції Івано-Франківщини. «Я люблю свою роботу, живу нею та вдячна рідному університету за роки навчання, - підсумовує випускниця. - ЛьвДУВС – назавжди в моєму серці!».