6 листопада у ЛьвДУВС відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

Запрошуємо до участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах». Захід відбудеться 6 листопада у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового заходу:
1. Нормативно-правове та кадрове забезпечення правоохоронної діяльності: українські реалії та зарубіжний досвід.
2. Реформування правоохоронної системи України: шляхи, ризики та перспективи.
3. Проблеми взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній діяльності.
4. Сучасний стан та оцінка ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності.

Для участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Тези учасників конференції планується видати окремим збірником до початку її роботи та розмістити на офіційному сайті університету.

Заявку на участь у конференції, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) слід надсилати на адресу університету (м. Львів, вул. Городоцька, 26) або електронною поштою на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію 06.11.2020» до 27 вересня.

Додаткову інформацію та заявку на участь можете знайти за посиланням.