П'ятниця, 10 липня 2020 10:57

«Приїхав до Львова, аби втілити у життя мрію про службу у поліції», - випускник ЛьвДУВС Владислав Домбравський

(1 Vote)

Випускник факультету №2 Владислав Домбравський родом із Кропивницького. Хлопець понад усе прагнув служити у поліції, тож, аби втілити свою мрію у життя – приїхав вступати до Львова.

«Я ніколи не був у цьому місті, але завжди захоплювався ним, переглядав фото», - зізнається Владислав.

Місто Лева настільки зачарувало юнака, що він без вагань вирішив навчатися саме тут.

Та до Львова хлопець приїхав не сам, а разом із коханою дівчиною Юлею. Разом вони успішно пройшли всі вступні випробування та стали курсантами Львівського державного університету внутрішніх справ. Владислав обрав факультет №2, аби у майбутньому працювати у кримінальній поліції. А от Юля вирішила стати дільничним офіцером, тож вступила на факультет №3.

«Чотири роки навчання минули дуже швидко, - ділиться враженнями Владислав. – Найбільше запам’ятався перший курс у Верещиці, де ми проходили вишкіл, загартовувалися фізично, вчилися бути витривалими. А ще - урочисто прийняли Присягу».

На другому курсі хлопця запросили до секції з гирьового спорту. «У школі я займався бойовими видами спорту. А в університеті вперше спробував сили у піднятті гирі, - розповідає випускник. – Моїм наставником став Микола Григорович Костовський».

За роки навчання Владиславу вдалося досягти немалих успіхів у гирьовому спорті. На університетських змаганнях юнак входив до числа кращих гирьовиків, виборював призові місця на обласних чемпіонатах, брав участь у Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту.

Без участі Владислава не обходилась жодна університетська урочистість. Високий юнак був окрасою прапороносного взводу ЛьвДУВС та крокував у його перших рядах.

Цього року Владислав отримав перші офіцерські погони та диплом бакалавра. Зараз юнак повернувся до рідного міста та працює оперуповноваженим сектору кримінальної поліції Кропивницького ВП.

Пліч-о-пліч із хлопцем і його кохана дівчина Юля, із якою чотири роки тому вступили разом до ЛьвДУВС. Зараз вона також працює у Кропивницькому відділі поліції та продовжує в усьому підтримувати Владислава.

У найближчих планах – ще не раз приїхати до міста, що стало майже рідним та продовжити здобувати освіту у ЛьвДУВС. «Цього року вступатиму до магістратури. Буду працювати та вчитися заочно», - підсумовує Владислав.