Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 08 липня 2020 14:21

«Кожен день курсантського життя був яскравим!», - випускниця ЛьвДУВС Ольга Ковальчук

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні у проєкті #Мій_ЛьвДУВС своїми враженнями про роки навчання у виші поділиться керівниця сектору ювенальної превенції поліції Львівщини Ольга Ковальчук.

3

«Кожен день курсантського життя був яскравим, тому виділити якийсь один дуже важко. Але, напевно, найбільш приємний та хвилюючий спогад – мить прийняття Присяги. Це був немов магічний момент переходу в інше життя», – пригадує випускниця факультету №1.

За словами Ольги, у ЛьвДУВС вона отримала всі необхідні знання. А ще - навчання у виші підготувало до подальших життєвих перешкод. Дівчина з ностальгією згадує курсантські роки.

Розповідає, що завжди мріяла стати правоохоронцем та пов’язати своє життя зі службою, прагнула допомагати людям. Після випуску, у 2014 році, якийсь час працювала у слідстві, а згодом стала ювенальним поліцейським.

«Попрацювавши декілька місяців та маючи можливість піти в іншу службу, я зрозуміла, що вже не зможу залишити лави ювенальної превенції, адже полюбила цю роботу всім серцем», – зізнається Ольга Ковальчук.

Тож сьогодні наша випускниця очолює сектор ювенальної превенції поліції Львівської області та не уявляє своє життя без цієї служби.

«Я зрозуміла, що не можу залишатися осторонь дитячих проблем та сліз. Мені небайдужі їхні долі й життя. Хочеться, щоби на обличчі кожної дитини була щира усмішка, ніщо не затьмарювало їхній настрій. Саме тому намагатимусь робити усе, аби малеча була у безпеці», – наголошує Ольга Ковальчук.

Втім, незважаючи на неймовірно насичений графік роботи, адже, як відомо, поліцейським доводиться працювати 24/7, Ольга не втрачає зв’язок із рідним вишем та зараз працює над написанням кандидатської дисертації.

4

«Можливо, у майбутньому я пов’яжу своє життя з науковою діяльністю. Вірю, що все ще попереду», – зізнається вона.

Вітаємо нашу випускницю та усіх ювенальних поліцейських із професійним святом – 25-річчям створення служби! Бажаємо й надалі втілювати дитячі мрії, дарувати малечі щиру турботу та тепло свого серця!

Read 212 times