Субота, 04 липня 2020 16:16

Випускники ЛьвДУВС поповнять лави офіцерів поліції у 17 областях (ВІДЕО)

(1 Vote)

Сьогодні випускники Львівського державного університету внутрішніх справ отримали лейтенантські погони та документи про вищу освіту. 14 вихованців вишу одержали дипломи з відзнакою. Юнаки та дівчата поповнять лави поліцейських у 17 областях України. Випускники ЛьвДУВС продовжать службу у підрозділах слідства, кримінальної поліції та превентивної діяльності.

Символічно, що свої перші офіцерські погони молоді правоохоронці отримали у День Національної поліції України.

Заходи відбувалися на плацу університету та проходили у декілька етапів. Першими лейтенантські погони одягнули випускники факультету №1 (з підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування).

Згодом привітання з нагоди випуску лунали на адресу вихованців вишу, які навчалися за програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач». Сьогодні вони також отримали свої перші офіцерські погони та дипломи бакалавра.

Після цього документи про вищу освіту та погони лейтенанта вручили випускникам факультету №2 (з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції), а згодом – вихованцям факультету №3 (з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності).

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута, насамперед, зачитав випускникам привітання від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України. «Ви отримали надійний фундамент знань і навичок, потрібний для виконання своїх службових обов’язків. Відданою і неупередженою службою ви зможете зміцнити віру українського народу в справедливість. Принцип законності, відповідальності та гуманності має стати основою вашої професійної діяльності. Будьте гідні своєї Батьківщини та подвигу її героїв, що віддали свої життя, виконуючи службові обов’язки в боротьбі за суверенітет та цілісність України. Служіть чесно!», - йшлося у привітанні Колегії МВС.

Звертаючись до випускників, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута привітав їх від себе особисто та від колективу ЛьвДУВС зі знаковими подіями у їхньому житті – завершенням навчання у виші, отриманням офіцерських погонів та початком служби у підрозділах поліції.

«Попереду у вас цікаве життя, професійний розвиток і зростання, труднощі, які ви будете вміло та мужньо долати, - наголосив очільник вишу. - Будьте наполегливими в утвердженні справедливості, не вступайте в компроміс зі своїм сумлінням. Здобувайте освіту й надалі, вміло використовуйте свої знання та навики, примножуйте їх. Не забувайте про своїх педагогів. Спілкуйтеся між собою, не залежно від місця проходження служби. Бережіть один одного та своїх колег. Нехай вам щастить!».

Кращі випускники отримали відзнаки від Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Головного управління Національної поліції у Львівській області та Львівської міської ради. Загалом було відзначено 11 вихованців вишу. Окрім того, на Дошку пошани ЛьвДУВС занесено прізвища та імена 4 випускників.

Цьогоріч навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ завершили 229 курсантів та 38 учасників програми «2 роки курсант - 1 рік слухач».

Бажаємо молодим офіцерам із честю виконувати свої професійні обов’язки та вірно служити українському народові!

У добру путь, випускники!