Вівторок, 30 червня 2020 11:50

Очільник вишу вручив працівникам університету відзнаки Міністерства внутрішніх справ України

З нагоди Дня Конституції України трьох працівників Львівського державного університету внутрішніх справ було нагороджено відзнаками МВС.
Нагрудний знак «За безпеку народу» отримав заступник директора Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Юрій Гуцуляк.

Доцента кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права ЛьвДУВС Володимира Марковського було відзначено грамотою МВС за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм. А його колега, доцент цієї ж кафедри Руслан Тополевський, одержав подяку Міністерства внутрішніх справ України за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість.