П'ятниця, 26 червня 2020 16:54

Ректор ЛьвДУВС привітав призера всеукраїнського онлайн-турніру з кіберспорту

За дорученням керівництва МВС України ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута вручив іменний диплом та кубок призеру Всеукраїнського онлайн-турніру з кіберспорту «Ukrainian Open Quarantine Esports Cup» Ігорю Любчаку. Юнак виборов третє місце з дисципліни «Pro Evolution Soccer».

Вітаючи призера, Роман Благута побажав йому успіхів та нових перемог у кіберспорті.

Як розповів Ігор Любчак, у змаганнях з кіберфутболу він не новачок. Захопився цим кіберспортом близько п’яти років тому і уже брав участь у європейських турнірах. Хлопець відзначив, що у зв’язку із карантином охочих долучитися до спорту онлайн значно побільшало.

Всеукраїнський турнір з кіберспорту проходив з 30 квітня по 31 травня. Переможців визначали у трьох дисциплінах: Dota 2 – стратегія, Pro Evolution Soccer – симулятор футболу та League of Legends – стратегія.

Загалом у змагання взяли участь 720 кіберспортсменів із різних регіонів України.

Захід організували Міністерство внутрішніх справ України, Федерація Кіберспорту України UESF та факультет №4 кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх справ.