Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 26 червня 2020 16:29

Курсанти ЛьвДУВС провели навчання для школярів з формування культури законності та доброчесності

Written by
Rate this item
(0 votes)

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ провели онлайн-навчання щодо формування культури законності та доброчесності серед дітей віком 15-17 років. Участь у заході взяли представники учнівського самоврядування міста Львова.

1

Заняття відбулося в інтерактивній формі. Спершу старшокласників попросили розповісти, що вони розуміють під поняттями «законність» і «доброчесність».

Згодом вихованці ЛьвДУВС пояснили, що ці слова є взаємопов’язаними, а найголовніша ознака доброчесності – добровільне дотримання суспільних норм.

4

Після цього учням запропонували пройти інтерактивну гру «Як би ви вчинили у наступних ситуаціях». До прикладу, школярі уявляли себе на місці людини, яка йде по вулиці і бачить, що в когось з кишені випав гаманець, та описували свої дії.

5

Після виконання цієї вправи курсанти наголосили школярам, наскільки важливо не залишатися осторонь чужих проблем, щоб не породжувати байдужість у суспільстві.

6

На завершення навчання учасники пригадали приклади доброчесної поведінки з відомих усім фільмів, а також історії із власного життя.

7

Нагадаємо, захід реалізується у рамках програми національних обмінів проєкту «Культура законності», який адмініструється ЛМГО «Центр культурного менеджменту» за фінансування Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Проєкт втілюють одночасно у трьох містах – Львові, Одесі та Херсоні.

Read 201 times