П'ятниця, 26 червня 2020 12:53

Курсанти ЛьвДУВС пройшли навчання з протидії торгівлі людьми

Працівники відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС організували навчання з протидії торгівлі людьми для курсантів. Дистанційний курс на платформі courses.ed-era.com пройшли цьогорічні випускники факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. Навчання тривало впродовж червня. Після його завершення 114 курсантів отримали відповідні сертифікати.

siteПрограма курсу включала 12 відеолекцій та 4 модулі. Під час навчання курсанти дізналися про основні причини та наслідки сучасного рабства, національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Крім цього, ознайомилися із особливостями роботи з дітьми, які постраждали від цієї категорії злочинів. На завершення учасникам навчань розповіли як організувати роботу щодо попередження торгівлі людьми.