Четвер, 25 червня 2020 15:36

Викладачі факультету психології ЛьвДУВС долучилися до проєкту, спрямованому на емпатійну підтримку людей під час пандемії

Двоє викладачів факультету психології Львівського державного університету внутрішніх справ долучилися до проєкту, спрямованому на емпатійну підтримку населення України у період пандемії. Проєкт організований німецькою неурядовою організацією «Форум громадянської служби миру».

Як відзначають автори проєкту, у зв’язку із поширенням захворювання на COVID-19 у багатьох виникла потреба в емпатійній підтримці. Тож, аби допомогти людям зрозуміти власні почуття та потреби, у рамках проєкту 19 українських фахівців-практиків надаватимуть таку підтримку безкоштовно.

«Ви можете поділитися тим, що вас турбує, виговоритися, проявити емоції й бути прийнятими без критики, моралізаторства, порад, втішань, виставлення "діагнозу", - наголошують організатори.

Проєкт передбачає три безкоштовні емпатійні сесії (з можливістю продовження у разі запиту) тривалістю до 60 хвилин.

Аби отримати емпатійну підтримку, слід, насамперед, зареєструватися за посиланням, https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyVp9kIagoiQh5yEOAbqrfjKaArEXR6ZLxDTBfFlfbjRLohQ/viewform