Четвер, 25 червня 2020 12:08

Учасники проєкту «Мій ЛьвДУВС» продовжують ділитися спогадами про роки навчання у рідному виші

Цьогорічна випускниця юридичного факультету Дарина Білик розповіла про свої враження та найбільш яскраві спогади про навчання у виші.

«Мене завжди цікавили фільми про юристів і правоохоронців, - розповідає дівчина. – Тож із вибором майбутньої професії визначилася дуже легко. Ще у школі вирішила, що буду навчатися саме у ЛьвДУВС і жодного разу не пошкодувала про це».

«Викладачі часто запрошували на лекції успішних юристів, котрі давали нам круті рекомендації та настанови», – ділиться враженнями випускниця.

Дівчині вдалося успішно поєднати навчання, участь у студентському самоврядуванні та творчість. Разом із одногрупниками вона придумувала гумористичні сценки для виступів. «Згодом, написання жартів стало моїм улюбленим хобі», – зізнається випускниця.

Крім цього, Дарина – активна учасниця соціального проєкту «Добро об’єднує», створеного заради допомоги самотнім людям під час карантину.

«Я з радістю долучилась до доброї справи. Вважаю своїм обов'язком допомагати потребуючим, людям похилого віку, а також тим, хто не може самотужки про себе подбати. Дуже вдячна ЛьвДУВС за хорошу ініціативу», - наголосила випускниця.

Учасниця проєкту з усмішкою згадує незабутні роки навчання в університеті, особливо, екскурсії із викладачами та спільні поїздки з групою у Карпати.

«Дякую університету за людей, яких я зустріла тут. ЛьвДУВС став для мене школою життя, дав знання та досвід, подарував можливість наукового і творчого розвитку», – підсумувала випускниця.