Середа, 24 червня 2020 10:35

«Університет змінив моє життя. Я став дорослішим, навчився долати труднощі та приймати виклики», - випускник ЛьвДУВС Ігор Юрчук

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» - цьогорічний випускник юридичного факультету Ігор Юрчук. Хлопець є кандидатом в майстри спорту України з практичної стрільби. Втім, він талановитий не лише у спорті, а й у науці. За його плечима участь у багатьох міжнародних та всеукраїнських конференціях, зокрема, у Львівському форумі кримінальної юстиції.

Крім цього, хлопець був учасником конкурсу робіт «10 кроків прокурора до подолання корупції», який провели в прокуратурі Львівської області. «Я подивився на роботу прокурорів з іншої точки зору, зазирнув, так би мовити, за куліси, зрозумів, з якими проблемами вони стикаються кожного дня», – поділився думками Ігор.

Юнак зізнався, що університет змінив його життя. У стінах вишу він став дорослішим, навчився долати труднощі та приймати виклики. ЛьвДУВС вплинув і на світосприйняття хлопця. Він став більш зрілим та виваженим.

Ігор розповів, що в його сім’ї є юристи, тому він ще змалку зрозумів, ким хоче стати. Тож вчився у Львівській правничій гімназії, а згодом вступив до ЛьвДУВС.

«Університет обрав за рекомендацією практичних працівників у сфері юриспруденції. Крім цього, ЛьвДУВС мав багато схвальних відгуків від випускників», – відзначив він.

Учасник проєкту наголосив, що буде реалізовувати себе в юридичній сфері, але досі вагається з вибором галузі права та фаху, адже професія юриста є доволі багатогранною. Тому наразі юнак весь свій час присвячує навчанню та самовдосконаленню.