Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 23 червня 2020 11:36

Як стати курсантом ЛьвДУВС: основні кроки для вступу (ВІДЕО)

Written by
Rate this item
(0 votes)

Процедура вступу до закладів вищої освіти МВС України відрізняється від вступу до цивільних вишів, - наголошує начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення поліції Львівської області Юрій Яценко.

1

«Вступати до відомчих вишів мають право юнаки та дівчата, які здобули повну загальну середню освіту і яким у рік вступу станом на 31 грудня виповниться 17 років», - пояснює він.

Абітурієнти, насамперед, повинні подати онлайн-анкету на сайті osvita.np.gov.ua. «Варто зазначити, що кандидат може обрати лише одну спеціальність та заклад вищої освіти. Формування більше однієї особової справи не допускається», - наголошує Юрій Яценко. 

Після подання анкети, на електронну пошту вступника надходить повідомлення про підтвердження реєстрації. Анкета потрапляє до сектору відбору поліцейських. Її опрацьовують, перевіряють на відповідність вимогам та надсилають кандидату повідомлення про дату, час та місце подання документів.

Прийом документів здійснюють у Головному управлінні Національної поліції за місцем реєстрації кандидата. У Львівській області сектор відбору поліцейських знаходиться за адресою: м. Львів, площа Генерала Григоренка, 3.

Електронною поштою вступнику надходить перелік документів, які необхідно подати, а саме:
- письмова заява про скерування на навчання (із згодою батьків для неповнолітніх);
- автобіографія;
- анкета кандидата на навчання визначеного зразка;
- особова картка форми П-2;
- згода на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»;
- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Для зручності кандидатам також приходять зразки заповнення цих документів.
Вступники також подають:
- копію паспорта громадянина України;
- копію ідентифікаційного коду;
- копію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для хлопців);
- фотокартки 9х12 см (2 шт.), 3х4 см (6 шт.), 3,5х4,5 см (2 шт.);
- копію атестата про здобуття повної загальної середньої освіти;
- копію сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

«Як правило, під час подання документів кандидати ще не мають атестатів та сертифікатів ЗНО. Тож їх вони зможуть надати згодом безпосередньо до закладу вищої освіти», - зауважує Юрій Яценко.

Після подання документів кандидати проходять обов'язкову військово-лікарську комісію у Державних установах «Територіальне медичне об'єднання МВС України» в областях. Скерування для проходження ВЛК вступники отримують у секторі відбору поліцейських.

Для зручності та прискорення медичного огляду, кандидати можуть надати лікарській комісії обстеження, зібрані в інших медичних закладах.

«Варто зауважити, що основна специфіка вступу до навчального закладу системи МВС полягає у тому, що ми працюємо з кандидатами ще до початку вступної кампанії. Тому не потрібно очікувати результатів ЗНО, а варто звертатись до нас якомога швидше для своєчасного формування особової справи», - радить Юрій Яценко.

Сектор відбору поліцейських формує особові справи вступників, яких військово-лікарська комісія визнала придатними для навчання, та за 10 днів до початку вступної кампанії скеровує їх до вишу.

«На цьому наша робота з кандидатами завершується. Далі із ними спілкуються вже працівники ЛьвДУВС: запрошують їх для складання іспитів із фізичної підготовки та на творчий конкурсу», - резюмує Юрій Яценко .

Більше інформації про порядок відбору кандидатів на навчання можна дізнатися на сайті osvita.np.gov.ua або за телефоном сектору відбору поліції Львівської області 067 612 02 30.

 

Read 285 times