Середа, 17 червня 2020 14:10

«У стінах ЛьвДУВС живе історія, яку створює кожен, хто тут навчається», - випускниця юридичного факультету Іванна Небор

Сьогодні свою історію у проєкті «Мій ЛьвДУВС» розповість студентка 4 курсу юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ Іванна Небор.

Впродовж навчання дівчина активно брала участь у громадському та культурному житті університету, а також неодноразово представляла факультет на різноманітних заходах. Завдяки своєму таланту Іванна здобула перемогу у номінаціях «Краще виконання художнього слова» і «Краще читання вірша». Дівчина була призеркою університетського конкурсу «Декламування авторської поезії» у 2017-му та 2018-му роках.

Чому обрала саме ЛьвДУВС випускниця пояснює так: «Вперше я побувала у Львові, коли була випускницею. Це місто вразило мене своєю неповторністю. Вже тоді я починала задумуватися – чому б не Львів? І таки справді через деякий час мені вдалося вступити в університет міста Лева».

«У стінах ЛьвДУВС живе історія, яку створює кожен, хто тут навчається, – переконана випускниця. – Моя – полягає в тому, що я здобула у виші безцінні знання та досвід, знайшла вірних друзів, навчилася виходити з ситуацій, які раніше здавалися безвихідними, змінила свій світогляд».

І ось за спиною в Іванни чотири довгих і одночасно таких коротких роки навчання, а попереду – державні екзамени. Випускниця досі не вірить, що час так швидко промайнув і невдовзі вона залишить такий рідний їй ЛьвДУВС.

«В університеті завжди панували підтримка, взаєморозуміння, повага до думки оточуючих, радість від перемоги та щирі посмішки. За весь час я жодного разу не пошкодувала, що обрала саме ЛьвДУВС», – підсумувала учасниця проєкту.