Вівторок, 16 червня 2020 16:11

Спогадами роки навчання у виші поділилася ще одна учасниця проєкту «Мій ЛьвДУВС»

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» - історія цьогорічної випускниці юридичного факультету Христини Кічули.

Дівчина пригадує, що ще у підлітковому віці вирішила стати юристом. Завжди хотіла допомагати людям, захищати їхні права та інтереси, тож вирішила обрати професію правника.

«Навчання у ЛьвДУВС – це поєднання теорії та практики. Саме тому я віддала перевагу цьому університету, – ділиться враженнями випускниця. – Викладачі дуже часто запрошували на заняття суддів, прокурорів та адвокатів, які ділилися з нами своїми знаннями та досвідом ».

Дівчина дуже позитивно відгукується про науково-педагогічних працівників рідного факультету. «Наші викладачі надзвичайно привітні. Вони завжди проводили захоплюючі лекції та насичені семінарські заняття. А ще ставилися до нас із розумінням та підтримували», - зазначила вона.

Христина розповіла, що була членом гуртка кафедри господарсько-правових дисциплін. Впродовж навчання студентка активно цікавилася саме цією галуззю права, читала багато наукової літератури та брала участь у різноманітних конференціях. Наразі випускниця планує продовжити навчання у магістратурі ЛьвДУВС. А ще - мріє стати адвокатом у сфері господарського права.

Найбільш приємні спогади про навчання – це час, проведений з університетськими друзями.

«Часто згадую дебют першокурсника, коли ми усі лише починали знайомитися, аби згодом стати дружнім, згуртованим колективом», – розповідає Христина.
Дівчина пригадала, що її неабияк вразила екскурсія підземеллями Львова, на якій вона побувала разом із одногрупниками. Мандрівка виявилася цікавою та дуже пізнавальною.

«Університет подарував мені справжніх друзів, перевірених часом. Тут я стала впевненішою у собі та своїх можливостях. Знання, досвід та емоції, які я отримала під час навчання, - по-справжньому безцінні», - переконана учасниця проєкту.