Понеділок, 15 червня 2020 09:54

«Я вдячна ЛьвДУВС за один із найкращих періодів мого життя», - випускниця юридичного факультету Дарина Дяченко

Своїми враженнями про навчання у виші поділилася ще одна учасниця проєкту «Мій ЛьвДУВС» - цьогорічна випускниця юридичного факультету Дарина Дяченко.

Дівчина переконує, що студентське життя є надзвичайно різноманітним. «Воно не обмежується лише навчальними аудиторіями. Це нові знайомства, спілкування та спільне дозвілля із одногрупниками. Після занять ми мали можливість проявити свою творчість та креативність під час художньої самодіяльності, в наукових гуртках та спортивних секціях», - наголошує Дарина.

«Студентські роки – це час, коли можна вдосконалюватися, вчитися та досягати вершин. Головне – не втратити момент», - зауважує учасниця проєкту.

«Я вдячна ЛьвДУВС за один із найкращих періодів мого життя, який був неймовірним», - поділилася враженнями випускниця.