Четвер, 04 червня 2020 09:58

У ЛьвДУВС відбулося останнє в навчальному році засідання наукового товариства

У ЛьвДУВС дистанційно відбулося останнє у цьому навчальному році засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених.

Першою представила свою роботу студентка 3-го курсу факультету управління та економічної безпеки Ярина Саламаха. Тема її виступу – «Корупція як загроза економічній безпеці держави та шляхи її подолання».

Після цього доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права Назар Рудий виступив із доповіддю «Європейська інтеграція України: проблеми та перспективи».

Теми учасників наукового засідання викликали інтерес та жваву дискусію.

Наприкінці засідання куратор Наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців подякувала учасникам за плідну працю протягом 2019-2020 навчального року.