Середа, 03 червня 2020 11:24

У ЛьвДУВС відбувся перший етап захисту стажування курсантів факультету №3

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся перший, теоретичний, етап захисту стажування курсантів випускного курсу факультету №3.

Захід відбувався дистанційно, за допомогою однієї з онлайн-платформ.

Курсанти відповідали на запитання, що стосуються напрямків діяльності дільничного офіцера поліції.

На захисті були присутні декан факультету №3 Степан Гнатюк, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Данило Йосифович та заступник начальника-начальник дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області підполковник поліції Роман Гранківський.

Данило Йосипович зауважив, що уже розглянуті характеристики, які курсанти надіслали до вишу. І наступним етапом захисту стане вивчення складених ними під час стажування звітів, щоденників та зразків процесуальних документів.

Нагадаємо, що стажування курсанти проходили з 10 квітня до кінця травня.