П'ятниця, 22 травня 2020 16:13

У ЛьвДУВС відбувся науково-практичний семінар, присвячений темі реформування кримінальної юстиції

Сьогодні, 22 травня, на юридичному факультеті Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар «Напрями реформування кримінальної юстиції в Україні». Учасники заходу спілкувалися дистанційно за допомогою відеозв’язку.

Перед початком семінару із привітальним словом звернулася проректорка ЛьвДУВС, доктор юридичних наук, професор Ольга Балинська. Вона наголосила на важливості ґрунтовного обговорення теми реформування кримінальної юстиції, а також побажала усім плідної та продуктивної дискусії. Крім цього, до учасників заходу звернувся декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Іван Красницький, який підкреслив актуальність обраної теми.

Дискусія розпочалася із доповіді професора Вячеслава Навроцького. Він ознайомив учасників семінару із напрацюваннями робочої групи з питань реформування кримінального права.

Також під час семінару були обговорені питання проблем реформування кримінального права, системи запобігання злочинності, кримінального процесуального права, застосування криміналістичних знань у кримінальному провадженні, а також використання можливостей судових експертиз у кримінальному провадженні.

До заходу долучилися представники Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Одеського державного університет внутрішніх справ, Університету державної фіскальної служби України, а також Білоруського державного університету.

Крім того, у семінарі взяли участь представники Вищого антикорупційного суду, Верховного Суду України та адвокатури.