Вівторок, 19 травня 2020 14:17

Учасники Юридичної клініки провели онлайн-тренінг із протидії шахрайству в інтернеті

У період карантину та самоізоляції люди частіше стали користуватися онлайн-послугами. А, отже, зросла ймовірність натрапити на кібершахраїв. Тож, аби вберегти користувачів інтернету від помилок та невдач, учасники Юридичної клініки ЛьвДУВС провели онлайн-тренінг з цієї тематики. Зустріч відбулася на одній із платформ відеозв’язку в рамках проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Доповідачами були працівники та консультанти Юридичної клініки. Вони підготували цікаву та змістовну інформацію, актуальну для користувачів онлайн-послуг.
Участь у тренінгу взяли понад три десятки осіб. Зокрема, представники Головного управління Національної поліції у Волинській області, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Уманського державного педагогічного університету, Львівського коледжу будівництва архітектури та дизайну, а також Львівської української гуманітарної гімназії.

Перед початком вебінару кожного учасника запитали, чи відомі йому випадки шахрайства в мережі, що траплялися з ним або в оточенні його родини, друзів чи знайомих. «Майже половина, а саме 48,3% відповіли ствердно. А це свідчить, що шахрайство в інтернеті є актуальною темою сьогодення», - наголошують організатори онлайн-тренінгу.

Тож під час вебінару учасники дізналися, як протидіяти кіберзлочинцям та не дозволити їм ошукати себе.