Вівторок, 19 травня 2020 11:08

На факультеті психології підбили підсумки фотоконкурсу про дистанційне навчання

Нещодавно на факультеті психології ЛьвДУВС відбувся фотоконкурс: «Дистанційне навчання - подарунок чи покарання?».

Студенти охоче відгукнулися на заклик доцентки кафедри психології управління факультету Ольги Фінів-Гошовської надсилати фото свого навчання в умовах карантину. Боротьба за перемогу розгорталася на сторінці факультету у соціальній мережі «Facebook».

Перше місце у конкурсі здобуло фото першокурсниці Анастасії Кулик. Її робота із гаслом «Беру підручник наче зброю, і вже готова я до бою» отримала найбільше вподобань відвідувачів сторінки факультету. Чимало віртуальних лайків та щирого захоплення викликали й інші світлини.

Самі ж конкурсантки переконують, що отримали чимало позитивних емоцій від участі у цьому творчому змаганні.

«Коли нам запропонували взяти участь у конкурсі, я подумала, що це чудова ідея, - згадує Марія Туз, першокурсниця факультету психології. - Задумів для фото було чимало. Але виявилося, що спонтанна світлина стала найкращою. Несподівані фото завжди виходять крутими. І от, коли я просто сиділа і думала, що ж мені робити з усім цим навчанням, подруга зловила кадр, який згодом я надіслала на сторінку факультету».

Дівчина розповідає, що від конкурсу отримала безліч задоволення: «Враження виключно хороші, а емоції дуже позитивні. Я робила багато кадрів і всі вони виходили кумедними».

«Під час карантину потрібний такий креативний підхід до навчання, адже вдома з часом стає нудно. А сидіти над книжками набридає, - розмірковує Марія. - Чудово, що на факультеті роблять усе для того, щоби нам було весело та цікаво».

Не змогла пройти повз конкурс і Вікторія Ониськів, теж першокурсниця факультету психології. «Мені дуже подобаються такі змагання. І я неодноразово брала у них участь», - зазначає дівчина.

«Ідей для фото було багато. Але я вирішила показати свою реальність, своє повсякдення. І на цій світлині усе так, як і у моєму «карантинному» навчанні», - наголошує Вікторія.

«Я із нетерпінням чекала на початок конкурсу, - додає вона. - Було так цікаво подивитися на фото інших учасників, моїх однокурсників. А ще, я думаю, потрібно завжди так креативно підходити до навчання. А на карантині без цього зовсім ніяк!».