Понеділок, 18 травня 2020 17:07

Як економічна освіта допомагає самореалізації: розповіді випускників ЛьвДУВС

Під час Профорієнтаційного форуму випускники ЛьвДУВС розповіли, як економічна освіта допомогла їм реалізувати свої здібності та потенціал. Захід відбувся на сторінці факультету управління та економічної безпеки у «Facebook». У рамках форуму сертифіковані тренери, експерти та психологи радили майбутнім абітурієнтам, як не помилитися із вибором професії. Крім цього, зі вступниками спілкувалися колишні вихованці вишу, які стали успішним у науці, фінансовій сфері та підприємництві.

Доцентка кафедри менеджменту Ольга Марченко відзначила, що факультет постійно моніторить інформацію про випускників: «Нам дуже приємно, коли вони продовжують свій професійний шлях, розпочатий у стінах рідного університету».

Першою свою історію розповіла Мар’яна Охримович. За словами дівчини, вона завжди прагнула реалізувати себе у науці. Аби досягти своєї мети, спершу вступила до аспірантури, а згодом - блискуче захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю економічна безпека держави.

Дівчина зізнається, що їй завжди подобалося університетське життя, яке було цікавим, плідним, наповненим різноманітними заходами та можливостями. Мар’яна порадила випускникам обирати тему дипломної роботи дотичну до майбутньої професії. «Це, безумовно, посилить ваші знання і ваш рівень як спеціаліста», – зауважила вона.

Наступна учасниця форуму - Еріка Вашкеба, яка навчалася у ЛьвДУВС за спеціальністю «Менеджмент». Дівчина започаткувала власний бізнес та досягла успіху в івент-індустрії.
Еріка розповіла, чому стала займатися цією творчою справою.

«Все почалося з рідного факультету, де я була головою самоврядування. Часто виступала на сцені і зрозуміла, що бути ведучою - моє покликання. У мене є лідерські задатки – люблю координувати та вмію добре організовувати велику кількість людей», - наголосила вона.

Після завершення навчання дівчина якийсь час працювала у державній установі. Потім - у благодійній організації, де було багато можливостей для творчості. Та після народження дитини вирішила зайнятися організацією подій.

«Хочу відзначити, що економічна освіта дала мені кар’єрний старт, допомогла зрозуміти, в якому напрямку йти, з чого почати, навчила мене фінансової грамотності. Я змогла самостійно створити власний бізнес, вивчила ринок праці, попиту та пропозиції, зробила моніторинг конкурентів», – ділиться спогадами Еріка.

«В івент-агенстві ми надаємо комплексні послуги. У нас є велика команда та все для того, щоб організувати повноцінне красиве весілля зі світловим декором та музикою», – розповідає випускниця.

Еріка згадала один із приємних моментів зі студентського життя, коли вона виграла премію імені В’ячеслава Чорновола: «Пам’ятаю, що отримала тоді грошову винагороду і змогла оплатити рік навчання в університеті».

Наступною своїми враженнями поділилася Мар‘яна Цімура, яка закінчила університет за спеціальністю «Облік і оподаткування». Зараз дівчина працює за фахом.
Мар’яна наголосила, що навчання за цією спеціальністю допомагає отримати широкий спектр знань. Це дозволяє працювати не лише за основним фахом, а також за багатьма суміжними.

Дівчина зазначила, що навчання у виші виправдало всі її очікування, дало хороше підґрунтя для отримання перспективної роботи. «Саме тому я працюю фахівцем аналітичного відділу у банку», – ділиться Мар’яна.

«Під час навчання найбільше запам’яталася простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Це сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі та заохочувало до здобуття знань», – підсумувала випускниця.

На завершення розмови виступила декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак. «Факультет готує фахівців, які справді відповідають вимогам часу, - наголосила вона. - Можу запевнити наших майбутніх вступників та їхніх батьків, що ми налагоджуємо контакти з великою кількістю бізнесових структур, банківських, фінансових та дистриб’юторських установ, різних організацій, які запрошують наших випускників на роботу».

«Якщо ви будете спраглі до знань і захочете реалізуватися за будь-якою спеціальність на факультеті, ми вам у цьому посприяємо. Зупинятися не варто, адже життя – постійна дорога вверх. Чим більшу планку ми ставимо, тим більших успіхів досягаємо. Тож бажаю всім натхнення та самореалізації!», – підсумувала Ірина Ревак.