Понеділок, 18 травня 2020 12:26

«Правильна мотивація студента - шлях до успіху майбутнього спеціаліста!», - учасниця проєкту «Мій ЛьвДУВС» Людмила Шимко

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» - історія студентки 4-го курсу факультету психології Людмили Шимко, для якої одне із найскладніших рішень у житті стало найбільш правильним.

«Відверто кажучи, я до останнього не могла вирішити, куди саме вступати і яку спеціальність опановувати, - зізнається Людмила. - Та згодом зрозуміла, що рішення навчатися у ЛьвДУВС на факультеті психології було найправильнішим. Зараз я усвідомлюю, як багато дає мені навчання тут».

«Для нас відкриті всі кордони для отримання знань. Ми охоче працюємо, відвідуємо безліч майстер-класів, тренінгів, які організовують в університеті. У нас надзвичайно цікаві пари. І все це завдяки найталановитішим та найкращим викладачам, які надихають вчитися та творити. Правильна мотивація студента - шлях до успіху майбутнього спеціаліста!», - переконана дівчина.

«Тут завжди затишно і сюди хочеться повертатися, - розповідає Людмила про свій університет. - А особливо до людей, які оточують. Це незабутня атмосфера студентських років, проведених разом із тими, хто за цей час став другою сім’єю».

«Для мене психологія – це, насамперед, пошук самого себе, а вже пізніше - допомога у цьому іншим, – підсумовує учасниця проєкту. - Важко усвідомлювати, що зовсім скоро доведеться прощатися зі студентством і розлучатися з улюбленим факультетом».