Четвер, 14 травня 2020 13:53

«Навчання у виші – найяскравіші роки в житті кожної людини», – випускниця ЛьвДУВС Наталія Бардин

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» про найбільш яскраві моменти університетського життя згадує колишня курсантка Наталія Бардин.

«Навчання у виші – найяскравіші роки в житті кожної людини, адже відкриваєш для себе нові горизонти незвіданої досі професії, знайомишся з багатьма прекрасними людьми, які стають твоїми викладачами, друзями та колегами», – ділиться роздумами Наталія.

Коли у 2010 році дівчина завершила навчання, вона твердо та впевнено розпочала свою професійну діяльність. Допомогли у цьому знання, уміння та практичні навички, здобуті у стінах рідної alma mater.

«Для мене університет був хорошим стартом для професійного становлення, – розповідає учасниця проєкту. – Саме курсантські роки допомогли усвідомити важливість місії правоохоронця, зокрема, ролі психолога у правоохоронній системі».

За словами Наталії, вона щиро вдячна викладачам за те, що пояснили важливість дотримання етичних норм і принципу «не нашкодь». Адже поліцейський – багатогранна особистість зі своїм внутрішнім світом та досвідом. Люди цієї професії заслуговують на повагу за щоденну працю та служіння іншим, а також отримання фахової психологічної підтримки та допомоги.

І таку допомогу Наталія Бардин надає правоохоронцям уже близько 10 років. Зараз вона працює старшим психологом в Управлінні кадрового забезпечення поліції Львівщини.

Наша випускниця активно розвивається у напрямку підвищення якості психологічного забезпечення поліцейських, відвідує навчальні проєкти, впроваджує інноваційні форми роботи, проводить бінарні заняття, бере активну участь у наукових заходах. Свого часу долучилася до підготовки патрульних поліцейських у Львові. У майбутньому планує проводити тренінги для поліцейських офіцерів громад і вже успішно пройшла відбір та навчання у цьому проєкті.

«Ми живемо у нелегкий для країни час, але завдяки нашій відповідальності, енергійності та інтелекту зможемо досягнути чимало. Важливо, аби кожен робив свою справу та докладав для цього максимум зусиль», – підсумувала Наталія.