Середа, 13 травня 2020 09:36

На факультеті психології влаштували студентський фотоконкурс про дистанційне навчання

(1 Vote)

Нещодавно на факультеті психології ЛьвДУВС оголосили про набір робіт на фотоконкурс «Дистанційне навчання - подарунок чи покарання?». Студентів закликали надсилати світлини, які відображають процес їхнього дистанційного навчання. Віталася гумористична подача фото.

На таку ініціативу одразу ж відгукнулося чимало охочих і вже за декілька днів сторінка факультету у соціальній мережі «Facebook» рясніла дотепними та зворушливими світлинами.

Ми поцікавилися у організаторки та ідейної натхненниці фотоконкурсу доцентки кафедри психології управління факультету психології ЛьвДУВС Ольги Фінів-Гошовської чому, на її думку, цей конкурс отримав такий відгук серед студентів і що спонукало та надихнуло до його проведення.

«У зв’язку із ситуацією у країні та світі є необхідність навчатися дистанційно. Це стало справжнім викликом і для викладачів, і для студентів. Як лектор і куратор першого курсу я щодня на зв’язку зі студентами. І практика показує: окрім відеолекцій та активної співраці на інтернет-платформі, їм необхідна комунікація, підтримка і взаємодія», - ділиться своїми спостереженнями Ольга Фінів-Гошовська.

Проте навіть за таких незвичних умов, обмежень та незручностей, навчання може бути ефективним і стабільним. А викладачка знайшла спосіб зробити його ще й захопливим.

«Важливо зацікавити, надихнути і бути зі студентами на одній хвилі! Власне тому я й веду інтернет-сторінку факультету і організовую різні заходи, флешмоби і фотоконкурси. Це цікаво, це надихає, активізує і надає сил, - розповідає Ольга. - Зараз нам так бракує хороших новин, позитивних емоцій та гумору. Тож фотоконкурс на тему: «Дистанційне навчання - подарунок чи покарання?» став справжнім сплеском молодості, позитиву, життєлюбства і драйву!».

У месенджер викладачки одразу надійшло чимало фоторобіт. І кожній із них вона дала віршовану назву.

«Фотоконкурс ще раз довів, що психологи – талановиті, креативні і веселі. Дивлячись на їхні фото, віршовані назви так і виринали у моїй голові, створюючи цікавий тандем. І як результат – море позитиву. Тому дистанційне навчання – це точно не покарання, а шанс перезавантажитися, побути собою, багато чого переоцінити і зрозуміти, навчитися жити по-новому. Адже не існує доброго і поганого, є лише наша думка про це! Тому почуття гумору і оптимізм це саме те, що нам всім зараз дуже потрібно!», - резюмує Ольга Фінів-Гошовська.

Більше робіт учасників фотоконкурсу – на сторінці факультету психології у «Facebook»