Вівторок, 12 травня 2020 15:44

На факультеті управління та економічної безпеки ЛьвДУВС відбулась інтернет-конференція «Менеджмент і безпека: теоретичні та прикладні аспекти»

На факультеті управління та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ сьогодні відбулася науково-практична інтернет-конференція «Менеджмент і безпека: теоретичні та прикладні аспекти». Науковий захід у дистанційному форматі організувала й провела кафедра менеджменту.

Тематика конференції охоплювала актуальні проблеми менеджменту та безпекової діяльності в умовах глобалізаційних викликів сучасності. Обговорили також організаційно-управлінські аспекти забезпечення економічної безпеки підприємств. Йшлося і про соціально-психологічні та правові аспекти безпекової діяльності, а також фінансову безпеку держави і суб’єктів господарювання.

За результатами конференції вийде електронний збірник матеріалів. До нього увійдуть наукові тези про актуальні питання виявлення та запобігання новітнім викликам і загрозам безпеці людини, суспільства і держави, що постали перед людством. Крім цього, будуть висвітлені питання, що потребують переосмислення, нових підходів до їх вирішення та особливої уваги усіх правоохоронних органів. Матеріали збірника стосуватимуться проблем у галузі менеджменту та безпекової діяльності, окреслять перспективи їх вирішення.