Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 23 березня 2020 10:50

Триває електронна реєстрація кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Майбутні абітурієнти, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до Львівського державного університету внутрішніх справ, повинні зареєструватися на офіційному вебпорталі Національної поліції http://osvita.np.gov.ua. Подати онлайн анкету можна за посиланням.

5

Перед її заповненням необхідно, насамперед, визначитися, за якою спеціальністю та спеціалізацією бажаєте навчатися. Окрім цього, потрібно ознайомитися з порядком відбору кандидатів та інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції.
Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися на вебсайті у розділі «Абітурієнту» або за телефоном 067-922-46-70.

Зверніть увагу, що у зв’язку із проведенням карантинних заходів щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, Національна поліція України тимчасово призупиняє приймання документів від кандидатів на навчання до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських.

Під час карантину спілкування з кандидатами на навчання здійснюватиметься виключно через засоби зв’язку.

Про відновлення діяльності з відбору кандидатів на навчання буде поінформовано електронною поштою та на офіційному сайті Національної поліції України на Порталі для кандидатів на навчання.

Read 1000 times