Понеділок, 23 березня 2020 10:50

Триває електронна реєстрація кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС

Майбутні абітурієнти, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до Львівського державного університету внутрішніх справ, повинні зареєструватися на офіційному вебпорталі Національної поліції http://osvita.np.gov.ua. Подати онлайн анкету можна за посиланням.

Перед її заповненням необхідно, насамперед, визначитися, за якою спеціальністю та спеціалізацією бажаєте навчатися. Окрім цього, потрібно ознайомитися з порядком відбору кандидатів та інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції.
Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися на вебсайті у розділі «Абітурієнту» або за телефоном 067-922-46-70.

Зверніть увагу, що у зв’язку із проведенням карантинних заходів щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, Національна поліція України тимчасово призупиняє приймання документів від кандидатів на навчання до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських.

Під час карантину спілкування з кандидатами на навчання здійснюватиметься виключно через засоби зв’язку.

Про відновлення діяльності з відбору кандидатів на навчання буде поінформовано електронною поштою та на офіційному сайті Національної поліції України на Порталі для кандидатів на навчання.