П'ятниця, 13 березня 2020 12:07

ЛьвДУВС посів III місце в комплексних змаганнях «Динаміада-2019»

У приміщенні актового залу Головного управління Національної поліції у Львівській області відбулася ХХІІІ конференція Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Серед учасників заходу були представники Львівського державного університету внутрішніх справ – проректор ЛьвДУВС Мар’ян Гурковський та викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, майстер спорту міжнародного класу Михайло Домінюк.

Захід розпочався з вітального слова Віктора Коржа, першого заступника голови ФСТ «Динамо» України. Наступним привітав учасників перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України Віктор Яцковець. Він розповів про діяльність організації, здобутки та досягнення за останній період.

Після вітальних слів на конференції обрали нового голову ЛОО ФСТ «Динамо» України. Ним став начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

Крім цього, учасники обрали новий склад президії та контрольно-ревізійної комісії, а також розглянули дві заяви про вступ нових колективних членів.
Завершилася подія нагородженням переможців та призерів «Динаміада-2019», відзначенням провідних активістів спорту Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Відтак, Львівський державний університет внутрішніх справ посів III місце в комплексних змаганнях «Динаміада-2019» серед команд першої групи, а Михайло Домінюк був нагороджений Почесною грамотою за особисті досягнення у спорті.

Інформація та світлини  ФСТ «Динамо» України

Read 869 times Last modified on П'ятниця, 13 березня 2020 12:15