7 травня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів та викладачів закладів вищої освіти «Травневі правові читання»

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів та викладачів закладів вищої освіти «Травневі правові читання», присвяченої Дню науки в Україні, яка відбудеться 7 травня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Участь у заході візьмуть представники Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів), Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Донецького юридичного інституту МВС України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національного авіаційного університету (м. Київ), Одеського державного університету внутрішніх справ, Придніпровського районного суду (м. Черкаси), Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

РОБОТА КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ ЗА СЕКЦІЯМИ:
1. Теорія та історія держави і права;
2. Конституційне право; муніципальне право;
3. Цивільне право і цивільний процес; сімейне право;
4. Господарське право, господарсько-процесуальне право;
5. Трудове право; право соціального забезпечення;
6. Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право;
7. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
8. Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;
9. Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;
10. Судоустрій; прокуратура та адвокатура;
11. Міжнародне право.

Матеріали просимо надсилати до 01 квітня електронною поштою (на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Конференція – 2020»). Файл називати по прізвищу автора.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

Місце проведення: Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Адреса: 18034, Україна, м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8, ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, кафедра управління у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту.

Заявку на участь та додаткову інформацію можна знайти за посиланням.