Четвер, 12 березня 2020 16:23

На факультеті психології ЛьвДУВС вручили дипломи магістра

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра 24-ом випускникам.

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута привітав випускників зі знаковою подією у їхньому житті: «Хтось з вас продовжить йти по науковій стезі, здобуватиме ступінь філософії і стане відомим науковцем в галузі психології. Хтось буде реалізовувати себе безпосередньо в професії психолога в органах державної влади і місцевого самоврядування. Будуть і ті, хто здобуті знання і навики використає в іншій професії, адже вони мають прикладне значення. Але найважливіше, щоб ви завжди розвивалися та самовдосконалювалися. Пам’ятайте, що вчитися потрібно впродовж усього життя».

Зі словами подяки до керівництва університету, науково-педагогічного складу та батьків звернулася випускниця Роксолана Мегес: «Наш випуск – це свято, якого немає в жодному календарі. Кожен з нас зараз переживає різні емоції. Ми радіємо, що стали магістрами та завершили навчання. А з іншого боку – нам страшно йти у невідоме майбутнє. Ми також трішки засмучені, що покидаємо рідні стіни університету, проте зі світлими та яскравими надіями. Ми навчилися тут бути самостійними, допитливими, отримали досвід та знання. Дякуємо науково-педагогічному складу та керівництву вишу за турботу, добрі слова, поради, повагу та терпіння».

Благословив випускників у добру путь настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич.

Яскравим завершенням урочистої академії стали музичні привітання, які підготували для випускників та їхніх гостей Марта Тимків та Марта Бицька.

Бажаємо успіху Вам, дорогі випускники – магістри! Хай щастить в подальшому житті!