П'ятниця, 06 березня 2020 16:19

З нагоди Міжнародного жіночого дня у ЛьвДУВС відбувся святковий концерт

(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

Вітаючи присутніх у залі, ведуча свята, провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи вишу Юлія Качанівська зазначила, що у різних країнах це свято має різні назви, але сутність його однакова. У цей день чоловіки всього світу самих дорогих та близьких жінок і дякують за радість, любов, ніжність і тепло.

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський привітав жінок із прийдешнім святом.

«Будь-яку перемогу можна здобути лише тоді, коли є сильний тил. Саме ви, дорогі жінки, є тою нашою опорою, яку ми відчуваємо протягом життя. Ви додаєте нам сил, наснаги та натхнення. Мені приємно, що в нашій поліцейській родині така велика кількість потужних офіцерів-жінок. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів та взаєморозуміння».

Василь Віконський вручив грамоти та подяки МВС України працівницям Головного управління Національної поліції Львівщини за зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони прав та свобод людини.

Ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута згадав видатних жінок України, таких як княгиня Ольга, Анна Ярославна, Анастасія Лісовська, Олена Теліга та відзначив їхню мудрість, стійкість, високі управлінські здібності, талант. Він наголосив, що такі великі постаті викликають неабияку повагу та гордість.

Роман Благута побажав присутнім здоров’я та миру.

«Хочеться бачити у ваших очах лише сльози радості та щиру усмішку. Нехай ваша родина приносить вам лише щастя та радість, а найбільшим негараздом у вашому житті буде не така погода, яку ви очікували» – завершив свій виступ очільник вишу.

Ректор ЛьвДУВС вручив грамоти та подяки МВС України завідувачці кафедри спеціальної фізичної підготовки Олену Тьорло, доцентці кафедри цивільного права та процесу Ірину Євхутич та доцентці кафедри кримінально-правових дисциплін Оксану Броневицьку за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу, самовідданість і наполегливість.

Привітав присутніх зі святом також Голова Львівської обласної організації профспілки атестованих працівників органів внутрішініх справ України Ярослав Юнак. Він також вручив подяки від профспілки з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Після урочистого вручення курсанти подарували кожній жінці в залі прекрасну троянду.

Далі розпочався святковий концерт. Із теплими вітаннями до присутніх у залі звернувся ведучий Богдан Пісний – ветеран міліції, автор пісень та віршів.

З музичними композиціями виступили лауреат пісенних конкурсів, доцентка кафедри менеджменту факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС Ольга Марченко, лауреат пісенних конкурсів Маріанна. Впродовж концерту у залі лунали ліричні та зворушливі вірші про жінок авторства Богдана Пісного.

Щиро вітаємо дорогих жінок зі святом. Дякуємо за натхненну працю, відповідальність та старанність. Щастя вам, дорогі Берегині українського роду!