П'ятниця, 06 березня 2020 10:32

Студенти ЛьвДУВС взяли участь у тренінгу «Я- лідер»

На факультеті управління та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся тренінг «Я – лідер!».

Досвідчені тренери Олена Столяренко та Ольга Марченко ділилися з присутніми секретами своєї майстерності, які допомагають розвивати лідерський потенціал.

Захід був цікавий насамперед для тих, хто мріє стати успішним керівником, мотивувати та надихати інших, сформувати ефективну команду та бути справжнім лідером.

Спершу учасники тренінгу мали представитися у незвичній та цікавій формі, яка відразу налаштувала на позитив та подолала комунікаційні бар'єри.

Тренінг складався з декількох етапів. На першому – всім роздали три плакати, де необхідно було вказати, якими якостями, навиками та знаннями повинен володіти лідер. Кожен з учасників отримував два стікера різних кольорів, на одному з яких він вказував рису, навик чи вміння, яким володіє, на іншому – чого йому бракує чи слід розвивати.

Студенти також випробовували себе як лідера в командній роботі та в процесі розробки проекту. А ще - будували власну «Ейфелеву вежу» і вчилися спілкувалися без слів.

Упродовж всього тренінгу Ольга Марченко та Олена Столяренко аналізували дії учасників, підказували, коли, вони робили щось не так, пояснювали, які бувають типи лідерів, описали концепцію лідерства.

Тренінг викликав у студентів багато позитивних емоцій, а також значно збагатив їхні знання про сутність лідерства. Вони з'ясували, як правильно потрібно взаємодіяти з колективом, яким набором якостей необхідно володіти, щоб стати хорошим та справедливим керівником.