П'ятниця, 06 березня 2020 10:21

ЛьвДУВС відкрив двері для школярів Львова

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали учні Львівської класичної гімназії та Львівського ліцею №66.

Знайомство з вишем розпочалося із пізнавальної лекції про безпеку в Інтернеті, яку провів начальник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович. Він зазначив, що «всесвітня павутина» стала невід’ємною частиною життя сучасної молоді. Разом з тим, застеріг від небезпек, які чатують у мережі.

Про умови вступу до вишу та його переваги розповів юним гостям провідний фахівець відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Ігор Єсип. Опісля школярам організували невеличку екскурсію. Відтак, учні завітали на криміналістичний полігон. Там їм детально розповіли про підготовку майбутніх слідчих у спеціалізованих навчально-методичних кабінетах та криміналістичних лабораторіях.

У Народному музеї Львівщини юним гостям здійснили екскурс в історію вишу та поліції загалом. Школярі з цікавістю розглядали експонати та задавали запитання. На кафедрі тактико-спеціальної підготовки учням наголосили на основних правилах дотримання власної безпеки.

Гості також побували на занятті з фізичної підготовки у спортзалі університету та відвідали кабінет інформаційних технологій.