Середа, 04 березня 2020 15:33

Студентам факультету управління та економічної безпеки розповіли про особливості кампанії декларування

Студенти 2-го та 3-го курсів факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС завітали до Головного управління державної податкової служби у Львівській області.

Начальник відділу розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Олена Вознюк розповіла про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році, та право на податкову знижку. Студенти дізналися, які саме доходи підлягають декларуванню, в які терміни їх потрібно задекларувати, куди звертатись та які документи заповнювати.

Вихованцям вишу також розповіли, що громадяни, які отримали електронний цифровий підпис можуть скористатися послугами електронного сервісу ДПС України «Електронний кабінет».

Особливу увагу Олена Вознюк приділила темі податкової знижки, оскільки студенти навчаються за контрактом.

За матеріалами медіа-центру територіальних органів ДПС у Львівській області