Середа, 04 березня 2020 15:04

На факультеті психології ЛьвДУВС відбулася серія тренінгів «Конфліктуй конструктивно – мисли позитивно»

Здобувачі вищої освіти факультету психології  ЛьвДУВС  взяли участь у серії тренінгів на тему: «Конфліктуй конструктивно – мисли позитивно». Захід тривав упродовж дев’яти днів – з 19 до 27 лютого.

Студенти під керівництвом доцентки кафедри психології управління Ольги Фінів активно обговорювали конфліктологічні тематики, дискутували в креативних дебатах, виконували цікаві розвивально-корекційні вправи й завдання. Крім цього, вихованці вишу засвоїли техніки психоемоційної релаксації.

На заняттях студенти-психологи розглядали основні тактики й стратегії поведінки у конфліктних ситуаціях, які обираються різними за характером і типом темпераменту людьми.

У підсумку серії тренінгів здобувачі вищої освіти зробили висновок, що не у всіх випадках слід боятися й уникати конфліктів, адже вони іноді мають позитивне значення у нашому житті. Потрібно вчитися конфліктувати розумно й інтелігентно і, таким чином, підтримувати власне психоемоційне здоров’я та не завдавати психотравм іншим.

За матеріалами факультету психології ЛьвДУВС