П'ятниця, 21 лютого 2020 15:08

Цьогорічні випускники ЛьвДУВС продовжать службу у 18 областях

(1 Vote)

Роботу у практичних підрозділах поліції випускники Львівського державного університету внутрішніх справ розпочнуть вже у липні. Сьогодні ж у виші відбувся їхній персональний розподіл.

Комісія, до складу якої увійшли представники ЛьвДУВС та Головних управлінь Нацполіції в областях, поспілкувалася із кожним випускником та прийняла рішення щодо призначення на посади.

229 юнаків та дівчат, які цьогоріч завершать навчання у виші, працюватимуть у підрозділах слідства, кримінальної поліції та превентивної діяльності.

Випускники ЛьвДУВС поповнять лави правоохоронців у вісімнадцяти областях. Найбільше з них працюватимуть на Львівщині. Свою практичну службу тут розпочнуть понад 90 юнаків та дівчат. Чимало випускників стануть поліцейськими Хмельниччини та Рівненщини.

Вихованці університету також служитимуть на Волині, Закарпатті, Тернопільщині та Івано-Франківщині, у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій областях та на Київщині.