Четвер, 20 лютого 2020 14:57

У ЛьвДУВС визначили переможців змагань із гирьового спорту

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись змагання з гирьового спорту. За перемогу боролися 11 команд, до складу кожної з яких увійшли шестеро хлопців та двоє дівчат. Загалом до участі зголосилися понад 80 курсантів. Спортсмени змагалися за першість у виконанні вправи ривок гирі з довільною зміною рук.

Захід тривав два дні й проходив у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» та у спортивному залі центрального корпусу університету. Відтак, свої спортивні таланти спочатку демонстрували першокурсники. А наступного дня – курсанти других, третіх та четвертих курсів.

У підсумку змагань перше місце виборола команда четвертого курсу факультету №2. «Срібло» здобули майбутні слідчі - першокурсники факультету №1. А третє місце дісталося цього разу команді першого курсу факультету №3.

У особистому заліку серед хлопців найкращим виявився Данило Вишинський, курсант другого курсу факультету №2. Друге місце отримав Андрій Дуб, курсант четвертого курсу факультету №2, а третє - Владислав Домбравський, вихованець четвертого курсу факультету №2.

Серед дівчат найсильнішими виявилися представниці факультету №2. «Золото» чемпіонату виборола першокурсниця Аліна Козачук, «срібло» - також курсантка першого курсу Анна Сидорчук. А «бронзу» цього разу отримала другокурсниця Софія Мотько.

Переможці першості ЛьвДУВС із гирьового спорту увійдуть до університетської команди, яка представлятиме виш на всеукраїнських змаганнях серед закладів вищої освіти МВС, що відбудуться вже у квітні.

Слід відзначити, що гирьовий спорт є доволі популярним серед вихованців ЛьвДУВС. Тут діє секція з цього виду спорту, а юні гирьовики щоразу поповнюють університетську скарбничку різними нагородами. Нещодавно команда вишу виборола друге місце у змаганнях з гирьового спорту на «Динаміаді-2020».